lichka.jpgБІОГРАФІЯ від першої особи

Я народився 25 вересня 1970 року в родині простих трудівників, у Дніпродзержинську, в  Радянському Союзі 45 років тому. Отримав стандартну радянську освіту в нашому інституті, за що вдячний. Отримавши спеціальність інженера зварювального виробництва, пізніше я зміг зробити свій перший торговий об’єкт своїми ж руками.

Звісно ж цієї освіти недостатньо для розвитку, тому звичайно ж я продовжив навчання в Інституті споживчої кооперації. Далі - Вища школа освіти (Польща), потім стажування у Французькому парламенті і в Києві. Врешті решт розуміючи, що управляти містом, країною має людина з освітою не просто економіста, юриста, а з освітою управління державного рівня, в цьому році я закінчив Національну академію державного управління при Президенті України, маю спеціальність магістра державного управління і зміг отримати, як кажуть у народі, «червоний диплом».

Все своє життя я займаюся громадською діяльністю, тому що мені не байдуже те, що відбувається. Почав активність з профспілки підприємців як звичайний підприємець, який зіткнувся з безліччю проблем і несправедливістю у податковій, міліції, зверхнім і неповажним ставленням до підприємців, тому ми стали на захисті малого і середнього бізнесу в Україні. Пікети, демонстрації, революції привели до того, що ми в результаті відстояли своє право працювати і заробляти в цій країні. Але далі я зрозумів, що від політиків залежить наше життя і щоразу виходити на мітинги та революції - це не вихід. Тому вирішив балотуватися в депутати і захищати свої права на рівні місцевої влади. Перша спроба була невдалою (мені тоді було лише 24 роки), та загартувала до подальших перемог. І наступного разу цілком свідомо з достатньою освітою та досвідом, я виграв вибори. З того часу я перемагаю в одному й тому ж окрузі, ніколи не змінюю свою партійність і дякую людям за те, що вони мене завжди підтримують. Я намагаюсь максимально допомагати їм, скільки маю сил, енергії, часу та коштів, витрачаю на тих, хто поруч, хто довірив мені свій голос. 

З часу створення партії Християнсько-Демократичний Союз, з 1997 року, я переконаний християнський демократ, тому що на прикладі відновленої після Другої світової війни Європи я бачу, що християнські демократи не лише демократичним шляхом, а найважливіше з вірою в серці, з фундаментальними цінностями «не вбивати, не красти, не принижувати людей» змогли побудувати гарні міста і зробити їх жителів щасливими. Тому я вважаю, що прийшов час і в Україні збудувати нове життя, керуючись християнсько-демократичними принципами та досвідом європейських колег. З 2000-го року я очолював Християнсько-Демократичний Союз Дніпропетровської області, був помічником народного депутата Стретовича Володимира Миколайовича, одного з авторів Конституції України. На теперішній час вже очолюю Християнсько-Демократичний Союз усієї України і пишаюсь тим, що я - Християнський Демократ.

Вільно володію українською і російською мовою, намагаюсь ідеально вивчити англійську, але поки знаю тільки іспанську.

Мій досвід державної служби, депутатської та громадської роботи, професійна освіта, вважаю більш, ніж достатніми для того, щоб очолити місто, вести нову команду, для того, щоб виконати те, що я обіцяю людям.

Природньо, що я, як кожний християнин, дуже ціную людей, що навколо, ціную свою сім’ю, маму, дружину, дочку, сина. Сподіваюсь та дуже хочу, щоб моя сім’я і мої друзі, і мої сусіди, і всі дніпродзержинці жили в місті, в якому хочеться жити і бути щасливими.

Ось така моя біографія, якщо коротко.