ark2.jpgНещодавня заборона діяльності народного органу управління кримськотатарського народу Меджлісу є кричущим порушенням прав і свобод корінного народу Кримського півострову, права на самоврядування та грубе порушення міжнародного права. Останнє, давно відомо, нічого не значить для сусідньої країни. Саме тому вся міжнародна спільнота мусить змусити Росію його поважати.

Християнсько-Демократичний Союз глибоко і болісно сприйняв звістку про заборону Меджлісу, виконавчого органу Курултаю, незважаючи на те, що кримські татари мають відмінне від християнського віросповідання. Ми любимо всіх братерсько-сестринською любов’ю і переживаємо ваше горе, як власне.

ark.jpgОкупаційна влада Криму своїми репресивними методами роботи остаточно та безповоротно втрачає легітимність на анексованій території. Населення півострова «прозріває» і не вірить вже в обіцянки будівництва Керченського мосту, великих дотацій для відновлення туристичної галузі і т.д. Люди починають чітко усвідомлювати кремлівські плани перетворити весь Крим на велику закриту військову базу з ядерною зброєю, з одного боку, та розважально-гральним бізнесом казино з зубожілими і заляканими жителями, з іншого.

Натомість, ХДС вважає, що українська влада, новий Кабмін, має налагодити системну та результативну роботу з усіма жителями тимчасово окупованих та анексованих територій України. Також кримських татар слід залучати у владні структури.

Дорогі кримські татари, ми дякуємо вам за незалежну проукраїнську політику! Ми переконані, що залякування, життя в страху довго тривати не може. І ці випробування, які випали на долю вашого народу та на долю всього Українського Народу, невід’ємною частиною якого ви є, зроблять нас усіх лише сильнішими та мужнішими, згуртують та об’єднають. Ми переможемо!

З повагою,
Християнсько-Демократичний Союз